Motorovým vozidlem

Směr od Brna a od Mohelnice
Najedete na zelený městský okruh (směr centrum) a pojedete směr Přerov-Hranice-Ostrava, po levé straně budete míjet čerpací stanici SHELL, po pravé straně budovu BAUMAX. Poté, na železničním nadjezdu, odbočíte vpravo směr "Hlavní nádraží ČD" a "Krajský úřad". Nádraží bude po pravé straně, pojedete po malém kruhovém objezdu, po levé straně budete míjet výškové budovy kongresového centra a Krajského úřadu, na první světelné křižovatce odbočíte vpravo. Pojedete rovně přes další světelnou křižovatku, směr budova pošty. Právě jste se dostali na širokou ulici "Jeremenkova třída", po ní pojedete cca 600 metrů až k našemu hotelu kdy na konci Jeremenkovy ulice odbočíte vlevo do areálu obchodního domu a Hotelu SENIMO.

Směr od Ostravy
Z dálnice odbočíte vpravo na Přáslavice (do obce Přáslavice ale prosím neodbočujte), jedete stále po čtyřproudé silnici směr Velká Bystřice a Olomouc, míjíte po pravé straně odbočku do Velké Bystřice, MAKRO, budovu Ferona, areál prodejny Peugeot, rozsáhlou halu tiskárny MF Dnes, přejedete stále rovně přes 2 světelné křižovatky, po levé straně za druhou světelnou křižovatkou uvidíte hlavní autobusové nádraží a po cca 200 m, na železničním nadjezdu, odbočíte vpravo směr "Hlavní nádraží ČD" a "Krajský úřad". Nádraží bude po pravé straně, pojedete po malém kruhovém objezdu, po levé straně budete míjet výškové budovy kongresového centra a Krajského úřadu, na první světelné křižovatce odbočíte vpravo. Pojedete rovně přes další světelnou křižovatku, směr budova pošty. Právě jste se dostali na širokou ulici "Jeremenkova třída", po ní pojedete cca 600 metrů až k našemu hotelu kdy na konci Jeremenkovy ulice odbočíte vlevo do areálu obchodního domu a Hotelu SENIMO.


Autobusem

Příjezd na hlavní autobusové nádraží (pokud by autobus zastavoval u Hlavního nádraží ČD, tak vystoupit zde), odtud tramvají na hlavní vlakové nádraží. Dále se dáte vpravo po široké ulici Jeremenkova (minete budovu pošty, půjdete po mostě přes říčku Bystřici), vzdálenost cca 600 metrů. Můžete také využít MHD-autobusů, které mají zastávku vpravo od východu z hlavní budovy vlakového nádraží, Hotel SENIMO se nachází hned vedle MHD zastávky "Na Špici". 

 

Vlakem

Vystoupíte na Hlavním vlakovém nádraží Olomouc, po východu z hlavní budovy se dáte vpravo po široké ulici Jeremenkova (minete budovu pošty, půjdete po mostě přes říčku Bystřici), vzdálenost cca 600 metrů. Můžete také využít MHD - autobusů, které mají zastávku vpravo od východu z hlavní budovy vlakového nádraží, Hotel SENIMO se nachází hned vedle MHD zastávky "Na Špici".  

 

Letadlem

Letiště PRAHA (cca 280 km)

Letiště BRNO (cca 70 km)

Letiště OSTRAVA (cca 80 km)

Letiště BRATISLAVA (cca 200 km)

Letiště VÍDEŇ (cca 200 km) 

 

Lodí

Olomouc leží na řece Moravě a hotel SENIMO stojí cca 300 m od břehu této řeky. Bude záležet na Vaší šikovnosti a velikosti lodě, jak si s touto neobvyklou dopravní cestou poradíte! Ale nic není nemožné, že ano?

 

Šťastnou cestu!

Obchodní partneři
sponzor Zemědělské družstvo Senice na Hané
sponzor sponzor Regionální centrum Olomouc sponzor Mazda Olomouc
Copyright 2015 Hotel Senimo