O nás

 

HOTEL SENIMO SE UMISTIL V SOUTĚŽI CZECH HOTEL AWARDS

HOTEL ROKU 2018 NA 1. MÍSTĚ V OLOMOUCKÉM KRAJI.

 

 

Hotel SENIMO*** nabízí komfortní ubytování v moderním, čistém a přátelském prostředí. Kapacita hotelu je 28 nekuřáckých pokojů a celkem 55 lůžek, recepce je v provozu non-stop. Hotel poskytne ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, lze využít dvou přístýlek pro dva třílůžkové pokoje. Hotelová restaurace s poctivou českou kuchyní poskytne příjemné posezení, v letní sezoně je k dispozici i zahradní restaurace s kapacitou 70 míst.

Hotel SENIMO*** dává na výběr ze standardních a nadstandardních pokojů. Standardní pokoje jsou vybaveny velkými pohodlnými lůžky, minibarem,  moderními televizory se satelitním příjmem, vysokorychlostní přípojka k Internetu, wi-fi. Nadstandardní pokoje nabízí navíc, kromě většího prostoru, šatnu, hotelový trezor, přístroj pro přípravu kávy.

Hosté Hotelu SENIMO*** mohou využít několika hotelových služeb, jsou to např. služby prádelny, kancelářské služby. Hotelová restaurace je příjemným místem pro konání oslav, svateb a různých setkání, pro menší akce je možno využít salonek. Velké hotelové parkoviště vždy zajišťuje dostatek prostoru pro parkování.

Hotel SENIMO*** se nachází nedaleko centra Olomouce, druhé největší památkové rezervace v ČR. Prestižní průvodce Lonely Planet označil Olomouc za skrytý poklad Evropy, město se umístilo hned v první desítce. I v roce 2013 Olomouc bodovala, Lonely Planet město zařadil mezi desítku horkých tipů Evropy, kam určitě stojí za to se vypravit.   Hanácká metropole je sídlem univerzity, arcibiskupství, Moravské filharmonie, divadel a zajímavých muzeí, k relaxaci nabízí rozlehlé parky, moderní aquapark, velkou zoologickou zahradu, přírodní areál Litovelského Pomoraví s cyklostezkami. Historické centrum je od hotelu vzdáleno 15 minut chůze. Nedaleko hotelu je Regionální centrum Olomouce, vlakové a autobusové nádraží, přímo u hotelu je zastávka olomoucké MHD "Na Špici".
Obchodní dům SENIMO, nacházející se v těsné blízkosti, naskýtá možnost pohodlného nákupu.


Obchodní partneři
sponzor Zemědělské družstvo Senice na Hané
sponzor sponzor Regionální centrum Olomouc sponzor Mazda Olomouc
Copyright 2015 Hotel Senimo